1. Od jak dawna organizują Państwo imprezy okolicznościowe?

Nasza historia liczy sobie już 21 lat!

2. Czy za korzystanie z klimatyzacji w pomieszczeniach są pobierane dodatkowe opłaty?

Nie - korzystanie z klimatyzacji jest bezpłatne.

3. Czy pobieracie dodatkowe opłaty za zużycie prądu przez zespół muzyczny lub kamerzystę?

Nie - zużycie energii podczas imprez odbywanych w naszych salach, nie jest limitowane.

4. Jakie są opłaty za dzieci?

Udział w przyjęciu weselnym dzieci do lat 3 nie podlega opłacie. Za dzieci w wieku od 3 do 9 lat obowiązuje 50% ceny dorosłej osoby.

5. Czy można przynieść własny alkohol? Jeśli tak, to czy pobierana jest tzw. opłata korkowa?

Tak, można wnosić alkohole (powyżej 25%) i nie pobieramy opłat korkowych.

6. Gdzie przechowywany jest alkohol i kto ma do niego dostęp?

Na sali jest zamykany kantorek z lodówkami i klucz posiada klient.

7. Czy można po weselu wynieść pozostałe jedzenie?

Pozostałe jedzenie zawsze pakujemy i wydajemy klientowi.

8. Czy posiłki przygotowywane są na miejscu czy dostarcza je zewnętrzna firma?

Wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu przez naszych kucharzy.

9. Ile kawy, herbaty, soków, wody przypada na jedną osobę?

Napoje zimne i gorące wydawane są bez ograniczeń.

10. Czy gwarantujecie Państwo powitanie chlebem weselnym?

Tak.

11. Czy istnieje możliwość przedłużania czasu trwania poprawin?

Tak ale może się to wiązać z dodatkową opłatą.

12. Czy w czasie trwania imprezy będzie ktoś odpowiedzialny za stan toalet - np czystość i wyposażenie w ręczniki, papier i mydło?

Oczywiście tak.

13. Czy imprezy organizowane u was są nadzorowane przez kogoś z kadry kierowniczej?

W trakcie imprezy jest dostępny kierownik który czuwa aby impreza przebiegała zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

14. Czy całą należność za organizowaną imprezę należy uregulować przed jej rozpoczęciem?

Nie, nie ma takiej konieczności.

15. Czy w obiekcie dostępny jest agregat prądotwórczy w razie braku energii elektrycznej w sieci?

Tak, posiadamy agregat i jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość dostaw energii elektrycznej.

16. Jaka jest ilość dań gorących?

Na imprezie weselnej 6 dań, na poprawinach 4 dania.

17. Czy oferujecie swoim klientom jakieś dodatkowe atrakcje? Proszę podać jakie.

Wystrzał armatni, fajerwerki, fontanna czekoladowa...

18. Czy oferujecie swoim klientom pomoc w oprawie muzycznej imprezy i innych usługach towarzyszących, np. videofilmowaniu?

Tak, taka pomoc jest u nas dostępna.

19. Czy kelnerki donoszą indywidualnie gościom herbaty i kawy ? Czy napoje gorące stoją na osobnym stoliku ?

To zależy od preferencji klienta.

20. Czy posiadają państwo parkingi i czy są pobierane opłaty ?

Sale Magnacka i Szlachecka mają duże oddzielne parkingi za które nie pobieramy opłat.

21. Jaka jest opłata za przypadkowo stłuczone naczynia w trakcie przyjęcia?

Nie pobieramy opłat za drobne stłuczki.

22. Jaka jest opłata za kieliszki do szampana które Młoda Para tłucze w trakcie pierwszego toastu ?

Nie pobieramy żadnej opłaty.

Zachęcamy do przeczytania naszej oferty weselnej w dziale menu. Znajdą w niej państwo ważne informacje dotyczące przejęcia weselnego.